23 Ağustos 2017 - ÇarşambaSitene ekle | Bağlı Odalar | Site içeriği | İletişim | Sitede Ara
Rumeli Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzalandı
Rumeli Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzalandıRumeli Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzalandı - TETESFED Yeşilyurt: - "Ulusal yeterlilik projesinde bundan sonra İstanbul Rumeli Üniversitesi ile birlikte çalışacağız.Buradan alınacak belgelerle elektrik ve elektronik mezunu bir kişi Türkiye'de ve Avrupa'da iş yapabilecek"
İSTANBUL (AA) - İstanbul Rumeli Üniversitesi ile Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu (TETESFED) arasında iş birliği anlaşması imzalandı.

İstanbul Rumeli Üniversitesi Silivri Yerleşkesi'nde düzenlenen törende, İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Aynural ile TETESFED Başkanı Osman Yeşilyurt, iş birliği protokolü imzaladı. Prof. Dr. Aynural, törende gazetecilere açıklama yaptığı açıklamada, "Yeterlilik noktasında İstanbul Rumeli Üniversitesi olarak bu projeye katkıda bulunmak istiyoruz. Burada Avrupa stantlarına uygun bir hale gelen bir belgelendirme olacak. Federasyonumuzun arkasında olacağız. Hayırlı uğurlu olsun." dedi.

TETESFED Başkanı Yeşilyurt ise, ulusal yeterlilik projesinde bundan sonra İstanbul Rumeli Üniversitesi ile birlikte çalışacaklarını belirterek, "Bu büyük bir proje. Ülkemizde ilk defa elektrik ve elektronik dalında mesleki yeterlilik projesi verilecek. Buradan alınacak belgelerle elektrik ve elektronik mezunu bir kişi Türkiye'de ve Avrupa'da iş yapabilecek." diye konuştu.

Rumeli Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzalandıİstanbul Rumeli Üniversitesi ile Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu (TETESFED) arasında iş birliği anlaşması imzalandı. TETESFED Başkanı Osman Yeşilyurt (solda) ve İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Aynural (sağda) anlaşmayı imzaladı.

Kaynak:www.star.com.tr
www.haberler.com
Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Haber Başlıkları
Legrand istişare toplantısı.., YENİ YIL TEBRİK, İstanbul Esnafı Beyoğlu’nda terörü lanetledi, Rumeli Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzalandı, Yetkiler geri geldi !, SAMSUN EĞİTİM SEMİNERİ DUYURUSU !, Torba Yasadaki 3194 sayılı İmar Kanunu, ANITKABİR ZİYARETİ, AKILLI EV SİSTEMLERİ PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI, Esnaf Kredilerine Yönelik Faiz İndirimi !, Tüketiciyi üzene misli ile ödetiriz! (EPDK), ERZURUM EĞİTİM SEMİNERİ DUYURUSU !, İST.EMO İLE İSTİŞARE TOPLANTISI, Dolar elektronikçileri de vurdu, Enerji Bakanı Sn.Taner YILDIZ ile görüşme
Atatürk Diyor ki
atatürk
İLGİLİ BAĞLANTILAR