18 Ekim 2017 - ÇarşambaSitene ekle | Bağlı Odalar | Site içeriği | İletişim | Sitede Ara
ERZURUM EĞİTİM SEMİNERİ DUYURUSU !
ERZURUM EĞİTİM SEMİNERİ DUYURUSU !Türkiye Elektrik Elektronik ve Benzerleri Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu, Türkiye genelinde 97 oda ve bu odalara bağlı kayıtlı yaklaşık 250 bin üyeden oluşmaktadır. Üye odalar ve mensuplarının meslekî gelişme ve ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak maksadıyla gerekli tedbirleri almaya ve bu konuda gereken kurs, seminer, fuar ve benzeri kültürel ve sosyal faaliyetlerde bulunmak için hizmetler vermekteyiz.
Ülkemizde elektrik tesislerinin daha güvenli olması ve kullanıcıların güvenli bir elektrik tesisatına sahip olması vazgeçilmez bir gerçek ve hayati bir konudur. Ülkemizde, elektrik kontaklarından çıkan yangın oranı % 25 elektrik çarpmasından meydana gelen yaralanma ve ölüm oranı % 8 dolayındadır. Bu nedenle, Federasyonumuz bu konuları gündemde tutmak ve teknik elemanların daha çok bilgiye ulaşmasını sağlamak için aşağıda belirtilen eğitim semineri, iliniz bünyesinde bulunan ve Elektrik branşında görev yapan tüm mühendis, tekniker, teknisyen ve Fen adamları ile iliniz Mesleki ve teknik okullarında görevli Elektrik branşındaki tüm Teknik Öğretmenler için özel olarak planlamaktadır. Seminer, Erzurum Ticaret Odası Konferans salonunda yapılacaktır.

Seminer; 28 Mart Saat 09:30 2015 tarihlerinde Biberach Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. İsmail KAŞIKÇI ile Federasyonumuz Eğitim danışmanı Levent ÖZDEN tarafından ortak olarak düzenlenecektir. Eğitim konuları olarak; Elektrik tesislerinde güvenlik ve kısa devre hesapları, tesislerin projelendirilmesinde dikkat edilecek hususlar, sigortalarda seçicilik, kablo ve iletkenlerin boyutlandırılması, topraklama sistemleri ve ilk ölçümler, topraklayıcı çeşitleri ile halen yürürlükte olan Topraklama Yönetmeliğinin özellikleri ve uygulamada dikkat edilecek hususlar ele alınacaktır. Ayrıca bazı konuların uygulamaları gösterilecektir
Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Harika! Harika! 100% [1 Oy]
Çok İyi Çok İyi 0% [Oylanmamış]
İyi İyi 0% [Oylanmamış]
Fena Değil Fena Değil 0% [Oylanmamış]
Kötü / Berbat Kötü / Berbat 0% [Oylanmamış]
Haber Başlıkları
Torba Yasadaki 3194 sayılı İmar Kanunu, Rumeli Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzalandı, AKILLI EV SİSTEMLERİ PROJESİ TOPLANTISI YAPILDI, Elektrikci Esnafini Belgelendirme Projesi, Dolar elektronikçileri de vurdu, MYK ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SEKTÖR KOMİTESİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ, İstanbul Esnafı Beyoğlu’nda terörü lanetledi, Enerji Bakanı Sn.Taner YILDIZ ile görüşme, ANITKABİR ZİYARETİ, İst.Elek.Tek.Odası Bşk.Vekili Mürsel Yaylalı’nın hukuk mücadelesi, ERZURUM EĞİTİM SEMİNERİ DUYURUSU !, Korsan elektrikçi, korsan taksiciden daha tehlikeli, SAMSUN EĞİTİM SEMİNERİ DUYURUSU !, TESK Genel Başkanı Sn.Bendevi PALANDÖKEN ile birlikte BAŞBAKAN’NIMIZ Sn.Ahmet DAVUTOĞLU’NU ziyaretimiz., Yetkiler geri geldi !
Atatürk Diyor ki
atatürk
İLGİLİ BAĞLANTILAR